Cykl 3 x 20km ZAPRASZAMY!

Dodano: 29-01-2014

Mamy zaszczyt zaprosić na mini cykl trzech czasówek w regionie.

Pierwsza z nich, odbędzie się już 23 marca w Nowym Belęcinie, i będzie liczyć 20,5km.

Kolejna odbędzie się 3 sierpnia na trasie Zbąszyń - Trzciel - Zbąszyń (klik!). Czasówkę organizuje Maciej (webmaster) oraz Robert. Obaj panowie zajmują w lokalnych czasówkach czołowe miejsca :). Dystans: 20,6km, zapisy, najprawdopodobniej u mnie na stronce.

Śremska edycja czasówki odbędzie się niedaleko... Śremu ;), na przełomie września i października. Dokładny termin oraz trasa będą znane nieco później. Po wszystkie wiadomości odsyłam tym razem do Macieja na www.czasowkasrem.pl

Nasz mini cykl nie będzie, wzorem supermaratonów chociażby, dążył do niezdrowej unifikacji imprez. Nie będzie jednego słusznego regulaminu, jednej strony z zapisami, setek pucharów i wpisowego po 80zł. Każda impreza zachowa swoje własne zalety i wady. Każda czasówka będzie miała około 20km długości. Na końcu cyklu wyniki zostaną podsumowane i osoby, które przejadą trzy czasówki w najkrótszym czasie, będą nagrodzone jakimiś sympatycznymi, symbolicznymi upominkami. Cykl ma zachęcić do startów nie tylko na swoim "najlokalniejszym" podwórku, ale też na wyjazd do sąsiadów.

To wstępny projekt mini cyklu czasówek. Czy wypali? Zapraszam do dzielenia się swoimi uwagami w komentarzach.

Komentarze

Borys

Skomentowano: 23-03-2014

3xTAK :)

Metalman

Skomentowano: 18-03-2014

Jak najbardziej - proszę przyjechać, na czymkolwiek - dowolność w doborze roweru (no, może z wyjątkiem elektrycznych). Jednakże żadnych podziałów na rowery szosowe i MTB nie będzie.

luk

Skomentowano: 18-03-2014

czy rower mtb wchodzi wrachube

Metalman

Skomentowano: 10-03-2014

Łukaszu, zapraszamy :).

Łukasz

Skomentowano: 10-03-2014

Trzymam kciuki! Projekt godny naśladowania! STOP KOMERCJI w ZAWODACH AMATORSKICH! Postaram sie zaliczyc cały cykl.

Michał

Skomentowano: 03-02-2014

Wchodzę w to ;)

Projekt i wykonanie: Maciej Rościszewski 2012