AKTUALNOŚCI

PARTNER STRATEGICZNY

Reklama

Drukarnia drukująca certyfikaty.
Fantastyczna jakość, korzystne ceny :).

Najlepszy serwis w Lesznie

Polecam każdemu posiadaczowi roweru!

Przepiękne projekty graficzne

Nodon

Fantastyczne stroje sportowe! Sponsor nagród!

Ruszamy!

Dodano: 06-03-2015

Moi drodzy, zapisy nareszcie otwarte!

W zakładce Zgłoszenia jest przekierowanie do formularza zawodów na stronie Ultimasport. Tam należy się zapisać. WAŻNE informacje od Ultimy: "Formularz zawiera opcję logowania. Oznacza to że zawodnicy zapisujący się drugi raz w jakichkolwiek zapisach ultimasport podają tylko mail i hasło, a dane uzupełniają się automatycznie. Uprzedzając fakty: Czasami zawodnicy twierdzą, że nie mogą się zapisać. Spowodowane jest to faktem, że kiedyś zapisali się na jakieś zawody ultimasport, a aktualnie wypełniają dane od nowa podając mail taki jak wcześniej. System blokuje dodanie nowej osoby do bazy na zajęty już mail. Wszyscy, którzy raz podali maila w zapisach ultimasport powinni w kolejnych zapisach nacisnąć zaloguj, zamiast próbować się zapisywać. Instrukcja dla osób nie pamiętających hasła, chcących edytować dane, chcących wypisać się z zawodów: http://zapisy.ultimasport.pl/instrukcja.pdf"

Na koniec garść ważnych informacji:
- limit zawodników to 120 osób,
- proszę wypisać się z listy, jeśli nie zamierzamy startować. Proszę nie zajmować innym miejsc!
- na starcie będzie można się zapisać (wpisowe na starcie to 25zł) i będzie niewiele miejsc. Proszę zapisy na starcie zostawić sobie jako awaryjną możliwość. Rok temu bardzo dużo osób zapisało się na starcie, bo po prostu mogło lub było zbyt leniwych, by robić przelew. W tym roku chcemy tego uniknąć,
- WAŻNE! Z racji na dość lekkomyślną rozgrzewkę niektórych uczestników w okolicach startu i mety wprowadzamy strefy, w których rozgrzewać się absolutnie nie wolno. Jest to cała trasa czasówki w okolicach startu. Zalecamy rozgrzewkę między startem a Krzemieniewem lub w innych miejscach oznaczonych strzałkami. Jeśli rozgrzewający się kolarz będzie przeszkadzał finiszującym nierzadko ponad 50km/h zawodnikom, zostanie ukarany karą czasową. W zeszłym roku doszło do niebezpiecznej sytuacji okraszonej kilkoma "urrrwami", gdzie rozgrzewkowicz tak długo kręcił się na prostej finiszowej, aż prawie zahaczył finiszującego. Bardzo proszę o zastosowanie się do tej prośby - jest gdzie się rozgrzać. Proszę nie robić tego na trasie!

-

Ciąg dalszy i komentarze

Zapisy

Dodano: 05-03-2015

Niestety zapisy nie będą otwarte dzisiaj. Jest to spowodowane zawrotnym tempem działania firmy Ultimasport. Najprawdopodobniej zapisy zostaną otwarte jutro. O której godzinie? Ciężko powiedzieć.

Ciąg dalszy i komentarze

Otwarcie zapisów!

Dodano: 25-02-2015

Najprawdopodobniej 5 marca - trochę później niż planowaliśmy na początku - otworzymy zapisy, podamy regulamin, program, wpisowe itd.

Trasa ta, co rok temu :). Termin 29 marzec.

Ciąg dalszy i komentarze

Poprzednia1234567891011121314151617181920Następna

Projekt i wykonanie: Maciej Rościszewski 2012