AKTUALNOŚCI

PARTNER STRATEGICZNY

Reklama

Drukarnia drukująca certyfikaty.
Fantastyczna jakość, korzystne ceny :).

Najlepszy serwis w Lesznie

Polecam każdemu posiadaczowi roweru!

Przepiękne projekty graficzne

Nodon

Fantastyczne stroje sportowe! Sponsor nagród!

Pogoda!

Dodano: 29-03-2015

Meteorolodzy przewidują pogodę taką sobie. Około 11 ma przelecieć deszcz, od 12 do 15 padać podobno nie ma. Wiatr dość mocny z południa, więc cały finisz pod wiatr. Temperatura około 7 stopni. Więcej na www.meteo.pl.

Ciąg dalszy i komentarze

Lista startowa!

Dodano: 27-03-2015

PROSZĘ O DOKŁADNE PRZECZYTANIE CAŁEGO ARTYKUŁU!!!

Pierwsza informacja - przypomnienie. Zapisy przed startem będą możliwe od 10:15 do 11:45. Wpisowe 25zł. Po 11:45 zapisy nie będą możliwe.

Druga informacja - ważna - również przypomnienie. Nie wolno rozgrzewać się na trasie czasówki! Nie chcę wlepiać żadnych kar, ale będę musiał, jeśli ktoś będzie się uporczywie kręcił.

Trzecia informacja - bardzo ważna! Przy prostej finiszowej, koło pasów - tam, gdzie zawsze była meta - będzie stał w tym roku sprzęt Ultimy, który będzie łapał czas finiszującym. Po pobraniu chipa pod żadnym pozorem proszę nie kręcić się koło aparatury mierzącej czas. Sprzęt ma zasięg kilku metrów (by każdego kolarza "złapać") i jeśli ktoś będzie sobie jeździł z chipem, to sprzęt złapie mu czas taki a nie inny. Reklamacje, że wyskoczył czas przejazdu 12 minut lub 4 godziny, bo ktoś łaził z chipem koło sprzętu do pomiaru czasu nie będą uwzględniane. Po pobraniu i zainstalowaniu numerków z chipem zapraszamy na rozgrzewkę w miejsca do tego przeznaczone. Jeśli ktoś będzie miał jakiś biznes przy sprzęcie pomiaru czasu, proszę podchodzić bez chipu/bez roweru.

Po czwarte, troszkę reklamowo :). Serwis rowerowy, z którym współpracujemy zmienił miejsce i nie mieści się już na ul. 3-go Maja! Obecna lokalizacja serwisu to Dekana 12 w ciągu dnia lub Góreckiego 29 pod wieczór. Dokładniejsze informacje są na stronie internetowej serwisu.

I wreszcie po piąte: --> oczekiwana przez wszystkich lista startowa <-- . Start co 30 sekund - zawodnicy będą wzywani, niemniej proszę pilnować godziny startu!!! Najmocniejsze harpagany startują co minutę.

Ciąg dalszy i komentarze

Zapisy zamknięte!

Dodano: 24-03-2015

Zapisy z racji na rzesze spóźnialskich były przedłużone o kilka godzin. Teraz są już zamknięte. Zapisało się i wpłaciło wpisowe niemalże 120 osób.

Zapisy na starcie!
Na starcie będzie możliwość zapisania się na czasówkę w godzinach 10:15 - 11:45. Dla spóźnialskich mamy 30 miejsc, wpisowe na starcie to 25zł.

I na koniec MEGA WAŻNY KOMUNIKAT. W czwartek lub w piątek opublikuję listę startową wraz z bardzo ważnymi informacjami odnośnie pomiaru czasu, chipów startowych i strefy rozgrzewki. Proszę uważnie z informacją podaną przy liście startowej zapoznać!

Ciąg dalszy i komentarze

Poprzednia123456789101112131415161718192021Następna

Projekt i wykonanie: Maciej Rościszewski 2012