AKTUALNOŚCI

PARTNER STRATEGICZNY

Reklama

Drukarnia drukująca certyfikaty.
Fantastyczna jakość, korzystne ceny :).

Najlepszy serwis w Lesznie

Polecam każdemu posiadaczowi roweru!

Przepiękne projekty graficzne

Nodon

Fantastyczne stroje sportowe! Sponsor nagród!

KONKRETY!

Dodano: 29-01-2015

Moi drodzy, są konkretne informacje odnośnie czasówki!

Najprawdopodobniej czasówka odbędzie się na stałej trasie dnia 29 marca - w niedzielę. Konkretne godziny podamy później. Start pewnie w okolicach południa.

Najprawdopodobniej dzięki hojności sponsorów, tudzież ludzi chcących wspomóc naszą inicjatywę, V czasówka będzie mogła się poszczycić elektronicznym pomiarem czasu!

Najprawdopodobniej z racji na elektroniczny pomiar czasu niestety wzrośnie troszkę wpisowe. Dokładnie ile? Póki co ciężko powiedzieć - dopinamy wszystkie kwestie finansowo-logistyczne.

Najprawdopodobniej będzie limit zapisów - 120 - ??? uczestników.

To tyle "najprawdopodobniejszych" konkretów. Z racji na rosnące dość lawinowo zainteresowanie imprezą byliśmy zmuszeni podjąć pewne kroki konieczne do tego, by połapać się ze wszystkim. Pomiar czasu to najważniejsza za spraw. Ręczny pomiar już przy 120 osobach stawał się szaleńczo niewygodny i ryzykowny. Kontynuacja imprezy na dotychczasowych warunkach mogłaby przynieść znaczące pogorszenie jej jakości. Pogubione wyniki, złe czasy (a do dziś pamiętam, jak dwóch gości sapało, że czas się nie zgadza im o 30 sekund i co to za burdel tu jest... starter wypuścił ich 30 sekund później, bo się spóźnili i nie zdążył jeszcze o tym zameldować, ale już pretensje były konkretne) i inne błędy lub niedociągnięcia. Jeśli formuła się nie sprawdzi lub wpisowe okaże się zbyt wysokie, to być może wrócimy do formuły bardziej lokalnej imprezy. Zobaczymy.

PS. Czy ktoś w ogóle na tą stronę zagląda? Bo coś pustawo w komentarzach :).

Ciąg dalszy i komentarze

Chociaż może...?

Dodano: 14-01-2015

Nie przekreślajmy jeszcze czasówki zupełnie. Ja na pewno nie będę w stanie załatwiać nic, ale zgłaszają się do mnie osoby, które chcą samodzielnie zorganizować imprezę.

Poczekamy, zobaczymy.

Ciąg dalszy i komentarze

Czasówka w tym roku NIE ODBĘDZIE SIĘ!

Dodano: 27-12-2014

Moi drodzy, czasówka w tym roku nie odbędzie się, jednak z innych przyczyn, niż początkowo występowały. Otóż zmieniłem pracę na inną i muszę być nieco bardziej dyspozycyjny w weekendy niż poprzednio. Niestety nie będę mógł sobie pozwolić na całkowicie weekend wolny w marcu lub kwietniu bez telefonu, a także nie będę w stanie poświęcić czasu na ogarnięcie całych przygotowań. A zrobienie imprezy na pół gwizdka i na odwal się nie wchodzi w grę.

Być może uda się coś zorganizować w 2016 roku. Zapraszam oczywiście gorąco do uczestnictwa w imprezach "potomnych" - bardzo się cieszę, że ziarno padło na podatny grunt i pojawiają się tanie imprezy dla szosowców w Zbąszyniu i w Śremie. Maciej ze swoim rozmachem to już dawno mnie poprześcigał praktycznie we wszystkim, jeśli chodzi o organizatorkę.

Wiadomości na temat cyklu - może bardziej ubogiego (a może ktoś uzupełni moje miejsce jeszcze jedną czasówką lub inną imprezą :)...?) - będą się na stronie pojawiać. Śrem i Zbąszyń mogą liczyć na pomoc, jeśli tylko będę w stanie jej udzielić. Zobaczymy się pewnie gdzieś na trasie na wielkopolskich szosach lub imprezach rozsianych po okolicy.

Proszę nie regulować odbiorników i oczekiwać na informacje na temat zaprzyjaźnionych czasówek! STAY TUNED!

I jeszcze na koniec ważna informacja. Aliasy.pl zrobiły mi psikusa i spyliły komuś alias rox.pl, lub - jak piszą - "nie mieli na to wpływu". Jak zwał, tak zwał, niemniej przekażcie proszę znajomym i innym, którzy odwiedzali stronkę, że adres rox.pl nie jest i nie będzie aktualny. Aktualne są adresy:
- aliasowy www.czasowka.noh.pl,
- bezpośredni http://metalman.net46.net/czasowka/

Ciąg dalszy i komentarze

Poprzednia12345678910111213141516171819Następna

Projekt i wykonanie: Maciej Rościszewski 2012